Představení

Všechno možný o lásce (premiéry v prosinci 2017)

Příběh pro dětské diváky - o dvou klaunech, kteří potkali pohádkové bytosti a teď o nich vypráví a šíří jejich lásku dál. Série příběhů o tom, co se stalo poté, co pohádka skončila. POZOR: Kromě klaunů se objeví také Šípková Růženka, Rybářova žena, sedlák František a možná i vlk!

Autoři a interpreti: Tereza Těšínská a Alexej Byček , hudba: Alexej Byček , režijní dohled: Jose Torres , rekvizity a kostýmy: Anna Forstová

Projekt finančně podpořili: Nadace život umělce, Magistrát Hl. m. Prahy

Heydrich (premiéra 4. 6. 2015)

Fyzické divadlo – o citu, svědomí, a jeho zavržení. Heydrich přináší pohled do nitra člověka, který svých výjimečných schopností naprosto zneužije. Jsme skutečně schopní rozeznat, kdy nás ostatní korumpují? Zavrhujeme teror a totalitu z těch správných důvodů?

Autor a interpret: Alexej Byček , hudba a houslový doprovod: Tomáš Brummel , dramaturgie: Jan Zeman , pohybová spolupráce: Jindřiška Křivánková , výprava a kostýmy: Samiha Malehová , light-design: Martin Bitala

Mistr a Markétka (premiéra 22. 11. 2015)

Mistr a Markétka je inscenace ve stylu neverbálního divadla, inspirovaná známým románem M. Bulgakova. V režii Vojtěcha Svobody, s Valerií Daňhovou v roli Markétky, ukazuje netradiční pohybový náhled na známé motivy.

Režie: Vojtěch Svoboda , scéna a kostýmy: Dominika Lippertová , light-design: Martin Bitala , hrají: Valerie Daňhová, Anna Kukuczková, Ondřej Holba, Radek Pokorný, Lukáš Šimon, Antonín Týmal

Emilie (premiéra 14. 12. 2014)

Emilie, děvče ze solventní rodiny, má budoucnost snobské dámy už dávno nalinkovanou. Sama si však představuje jiný život, s jinými partnery a temperou.

Téma jak z romantické tragedie je pojato jako mimicko-taneční groteska. Co to s příběhem udělá?

Námět: Hana Drápelová , dramaturgie: Michaela Hradecká , režie: Linda Fikar Stránská , scéna a kostýmy: Anna Forstová , hrají: Michaela Hradecká, Tereza Těšínská, Kateřina Votočková, Alexej Byček, Timur Aidarbekov, Radek Pokorný a Jakub Urban

Agnes (premiéra 28. 8. 2013)

Pohybové představení s prvky pantomimy a klaunérie přináší pohled na Matku Terezu nejen z hlediska jejích zásluh, ale i jejího nitra - osobních myšlenek a pochyb. To odhaluje význam její práce ještě více než klasická šablona nezlomné pečovatelky.

Hraje Tereza Těšínská , režie: Alexej Byček , light-design: Lukáš Jíra

Malý princ (premiéra 27. 4. 2012)

Autorské představení inspirované Exupéryho románem. Užitý styl klasické pantomimy je svou poetikou předloze velmi blízký - je srozumitelný, zároveň umožňuje obohatit snové obrazy o gagy a humor. Jde o pohled dovnitř člověka, střet romantismu s dnešní realitou. Malý princ možná řešení problémů nevysloví, ale dá sílu ho hledat.

Hraje Alexej Byček , režie: Radim Vizváry , kostým: Denisa Strmisková , light-design: Lukáš Jíra